ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Нова школска година почиње у понедељак 2.9.2024. године. Ученици који наставу похађају у матичној школи (старији разреди) и у издвојеним одељењима (Здравчићи, Глумач, Висибаба, Узићи, Годовик, Засеље, Јежевица , Душковци и Тометино Поље) наставу похађају у преподневној смени. Ученици првог и трећег разреда матичне школе наставу похађају у преподневној, а ученици другог и четвртог разреда у поподневној смени.

За ученике првог разреда свечана приредба и прозивка биће реализована у дворишту „мале школе“ у 10.00 часова. Они долазе у школу заједно са својим родитељима десетак минута пре почетка приредбе.

Прозивка ученика петог разреда биће реализована у 7.00 часова испред матичне школе.

Спискови одељења првог и петог разреда биће доступни на огласној табли на уласку у матичну школу у петак 30.8.2024. године.

Свим ученицима желимо пуно успеха, здравља и личне среће у новој школској години, а њиховим наставницима и родитељима да имају пуно снаге, стрпљења и разумевања у раду са децом.