Активности у оквиру Етвининг пројекта "Fit to Belong"

Група ученика 7. и 8. разреда, учесници Етвининг пројекта „Fit to Belong“ представила је своје активности на седници Ученичког парламента одржаној 7. априла 2021. године путем Гугл мит платформе.

Учесници пројекта презентовали су истраживање које су организовали у нашој школи. Истраживали су ставове ученика о важним темама као што су безбедност у школи, уклопљеност ученика у вршњачку заједницу, другарство, толеранција, дискриминација…

Ово истраживање осмишљено је у сарадњи са партнерима из неколико европских школа. Резултати истраживања у различитим школама су упоређени, а анализа ће бити основ за даље пројектне активности.

Резултате истраживања ученици су представили занимљивом презентацијом која је доступна на следећој адреси:

У активностима су учествовали ученици: Јана Баралић, Марија Андрић, Анђелија Жунић, Нађа Живковић, Урош Милчановић, Сара Марјановић, Сара Јеверичић, Бојана Матовић, Теодора Стевић, Душан Танасковић, Марија Никитовић, Сара Срндаћевић, Јелена Милошевић, Магдалена Чикарић.