Такмичења

НАШИ УЧЕНИЦИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ТОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.ГОДИНЕ

Општинска такмичења

 

Математика (општинско такмичење):

 

  1. Алекса Лучић, III, 1. место на општинском такмичењу
  2. Иван Марјановић, III, 1. место на општинском такмичењу
  3. Петар Рајевић, IV, 1. место на општинском такмичењу
  4. Лав Милорадовић, IV, 2.место на општинском такмичењу
  5. Алекса Василић, IV, 3. место на општинском такмичењу
  6. Никола Вилимановић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  7. Тијана Јечменица, VI, 2. место на општинском такмичењу
  8. Никола Росић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  9. Тамара Тешић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  10. Матија Радојичић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  11. Мина Филиповић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  12. Богдан Вујовић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  13. Теодора Кораћ, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

Српски језик (општинско такмичење):

 

  1. Никола Илић, V, 3. место на општинском такмичењу
  2. Мина Филиповић, VI, 1. место на општинском такмичењу
  3. Софија Симићевић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  4. Матија Радојичић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  5. Ђурђина Маринковић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  6. ВладетаПопадић, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

Књижевна олимпијада (општинско такмичење):

 

  1. Маријана Станојевић, VII, 2. место на општинском такмичењу

 

„Читалићи“ (општинско такмичење):

 

  1. Калушевић Софија, I, 1. место на општинском такмичењу
  2. Николић Вито, I, 2. место на општинском такмичењу
  3. Ђуричић Александра, I, 3. место на општинском такмичењу
  4. Филиповић Михајло, II, 1. место на општинском такмичењу
  5. Вучићевић Ива, II, 2. место на општинском такмичењу
  6. Илић Јана, II, 3. место на општинском такмичењу
  7. Брковић Марија, III, 1. место на општинском такмичењу
  8. Кораћ Катарина, III, 2. место на општинском такмичењу
  9. Остојић Маријана, III, 2. место на општинском такмичењу
  10. Лучић Алекса, III, 2. место на општинском такмичењу
  11. Радивојевић Јована, III, 2. место на општинском такмичењу
  12. Мајсторовић Дуња, III, 3. место на општинском такмичењу
  13. Радовић Теодора, III, 3. место на општинском такмичењу
  14. Митровић Мира, IV, 1. место на општинском такмичењу
  15. Гојгић Михаило, IV, 2. место на општинском такмичењу
  16. Матовић Јана, IV, 3. место на општинском такмичењу
  17. Марјановић Сара, IV, 3. место на општинском такмичењу
  18. Трнавац Мина, V, 1. место на општинском такмичењу
  19. Јевђовић Сара, V, 2. место на општинском такмичењу
  20. Буљугић Ива, V, 3. место на општинском такмичењу
  21. Петровић Дуња, VI, 1. место на општинском такмичењу
  22. Мрдак Мартина, VI, 2. место на општинском такмичењу
  23. Тешић Тамара, VI, 2. место на општинском такмичењу
  24. Буквић Огњен, VI, 3. место на општинском такмичењу
  25. Зоговић Петар, VI, 3. место на општинском такмичењу
  26. Вукашиновић Ана, VI, 3. место на општинском такмичењу
  27. Милчановић Ђорђе, VII, 1. место на општинском такмичењу
  28. Дрндаревић Милица, VII, 1. место на општинском такмичењу
  29. Станојевић Маријана, VII, 2. место на општинском такмичењу
  30. Џекулић Ана, VII, 2. место на општинском такмичењу
  31. Дрндаревић Тијана, VII, 3. место на општинском такмичењу
  32. Вранић Наташа, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  33. Даниловић Настасја, VIII, 2. место на општинском такмичењу
  34. Младеновић Софија, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

Смотра рецитатора (општинско такмичење):

 

  1. Софија Симићевић, VI, 2. место на општинском такмичењу

 

Енглески језик (општинско такмичење):

 

  1. Милица Милошевић, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

Шпански језик (општинско такмичење):

 

  1. Теодора Кораћ, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

 

Биологија (општинско такмичење):

 

  1. Мина Трнавац, V, 2. место на општинском такмичењу
  2. Немања Кораћ, V, 3. место на општинском такмичењу
  3. ЈеленаМилошевић, V, 3. место на општинском такмичењу
  4. Никола Вилимановић, VI, 1. место на општинском такмичењу
  5. Душица Тошић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  6. Матија Радојичић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  7. Петар Зоговић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  8. Огњен Буквић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  9. Антонина Гавровић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  10. Сава Протић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  11. МихаилоЖунић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  12. Ђорђе Милчановић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  13. Весна Филиповић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  14. Милица Дрндаревић, VII, 3. место на општинском такмичењу
  15. Марија Дуњић, VII, 3. место на општинском такмичењу
  16. Драгана Никитовић, VII, 3. место на општинском такмичењу
  17. Драгана Недовић, VIII, 2. место на општинском такмичењу
  18. Наташа Вранић, VIII, 2. место на општинском такмичењу
  19. Милица Милошевић, VIII, 2. место на општинском такмичењу
  20. Теодора Кораћ, VIII, 3. место на општинском такмичењу
  21. Вања Матеничарски, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

Историја (општинско такмичење):

 

  1. Владимир Бабић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  2. ФилипЈанковић, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

 

Географија (општинско такмичење):

 

  1. Александар Николић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  2. Урош Ракић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  3. Анђела Митрашиновић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  4. Михаило Жунић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  5. Ђорђе Милчановић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  6. Весна Филиповић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  7. Богдан Милосављевић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  8. Алекса Секулић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  9. Алекса Нешковић, VIII, 2. место на општинском такмичењу

 

Физика (општинско такмичење):

 

  1. Матија Радојичић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  2. Александар Николић, VII, 3. место на општинском такмичењу
  3. Михаило Жунић, VII, 3. место на општинском такмичењу
  4. Весна Филиповић, VII, 3. место на општинском такмичењу

 

Техничко и информатичкообразовање (општинско такмичење):

 

  1. Тамара Тешић, VI, 1. место на општинском такмичењу
  2. Иван Кораћ, VI, 2. место на општинском такмичењу
  3. Мартина Диковић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  4. Ивона Вукашиновић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  5. Урош Зарић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  6. Тијана Јечменица, VI, 2. место на општинском такмичењу
  7. Никола Вилимановић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  8. Дуња Радуловић, VI, 3. место на општинском такмичењу
  9. Јана Бабић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  10. Момчило Додић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  11. Ана Миливојевић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  12. Душан Вучићевић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  13. Наталија Чоловић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  14. Јован Кнежевић, VIII, 2. место на општинском такмичењу

 

„Шта знаш о саобраћају“ (општинско такмичење):

 

  1. Ана Пејић, V, 1. место на општинском такмичењу
  2. Василија Бешлић, V, 2. место на општинском такмичењу
  3. Аница Чоловић, VI, 1. место на општинском такмичењу
  4. ДушанТомић, VI, 1. место на општинском такмичењу
  5. Богдан Вујовић, VI, 2. место на општинском такмичењу
  6. Урош Стојшић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  7. Невена Николић, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

Роботика (општинско такмичење):

 

  1. Алекса Митровић, VII, 2. место на општинском такмичењу
  2. Наташа Вранић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  3. Урош Павковић, VIII, 3. место на општинском такмичењу

 

Футсал – дечаци  (општинско такмичење):

 

  1. Арсеније Николић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  2. Огњен Крсмановић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  3. Давид Пауновић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  4. Игор Радовановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  5. Арсеније Вранић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  6. Никола Мандић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  7. Стефан Ђоновић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  8. Радомир Ршумовић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  9. Петар Божанић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  10. Страхиња Крсмановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

Футсал – девојчице  (општинско такмичење):

 

  1. Невена Илић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  2. Невена Николић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  3. Александра Арсовић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  4. Наташа Вранић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  5. Марија Маријановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  6. Анђела Кукић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  7. Бојана Лазаревић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  8. Милица Перишић, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

 

 

 

 

 

Окружна такмичења

 

 

Књижевна олимпијада (окружно такмичење):

 

  1. Маријана Станојевић, VII, 2. место на окружном такмичењу

 

 

„Читалићи“ (окружно такмичење):

 

  1. Калушевић Софија, I, 1. место на окружном такмичењу
  2. Кораћ Катарина, III, 2. место на окружном такмичењу
  3. Огњен Бањанац, III, 3. место на окружном такмичењу
  4. Митровић Мира, IV, 2. место на окружном такмичењу
  5. Гојгић Михаило, IV, 3. место на окружном такмичењу
  6. Трнавац Мина, V, 1. место на окружном такмичењу
  7. Мартина Мрдак, VI, 1. место на окружном такмичењу
  8. Тамара Тешић, VI, 2. место на окружном такмичењу
  9. Петровић Дуња, VI, 3. место на окружном такмичењу
  10. Буквић Огњен, VI, 3. место на окружном такмичењу
  11. Милчановић Ђорђе, VII, 1. место на окружном такмичењу
  12. Младеновић Софија, VIII, 2. место на окружном такмичењу
  13. Вранић Наташа, VIII, 3. место на окружном такмичењу

 

Шпански језик (окружно такмичење):

 

  1. Теодора Кораћ, VIII, 1. место на окружном такмичењу

 

 

Биологија (окружно такмичење):

 

  1. Душица Тошић, VI, 3. место на окружном такмичењу
  2. Сава Протић, VII, 2. место на окружном такмичењу
  3. МихаилоЖунић, VII, 2. место на окружном такмичењу
  4. Весна Филиповић, VII, 3. место на окружном такмичењу
  5. Милица Милошевић, VIII, 3. место на окружном такмичењу

 

Национална еколошка олимпијада (окружно такмичење):

 

  1. Наташа Вранић, VIII, 1. место на окружном такмичењу

 

 

 

 

Географија (окружно такмичење):

 

  1. Михаило Жунић, VII, 1. место на окружном такмичењу
  2. Александар Николић, VII, 2. место на окружном такмичењу
  3. Весна Филиповић, VII, 2. место на окружном такмичењу

 

 

Физика (окружно такмичење):

 

  1. Матија Радојичић, VI, 2. место на окружном такмичењу

 

 

Техничко и информатичкообразовање (окружно такмичење):

 

  1. Тамара Тешић, VI, 1. место на окружном такмичењу
  2. Урош Зарић, VI, 1. место на окружном такмичењу
  3. Иван Кораћ, VI, 3. место на окружном такмичењу
  4. Дуња Радуловић, VI, 1. место на окружном такмичењу
  5. Душан Вучићевић, VIII, 1. место на окружном такмичењу
  6. Јован Кнежевић, VIII, 2. место на окружном такмичењу
  7. Наталија Чоловић, VIII, 3. место на окружном такмичењу

 

 

Футсал – дечаци  (окружно такмичење):

 

  1. Арсеније Николић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  2. Огњен Крсмановић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  3. Давид Пауновић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  4. Игор Радовановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  5. Арсеније Вранић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  6. Никола Мандић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  7. Стефан Ђоновић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  8. Радомир Ршумовић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  9. Петар Божанић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  10. Страхиња Крсмановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

Футсал – девојчице  (окружно такмичење):

 

  1. Невена Илић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  2. Невена Николић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  3. Александра Арсовић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  4. Наташа Вранић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  5. Марија Маријановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  6. Анђела Кукић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  7. Бојана Лазаревић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  8. Милица Перишић, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

Футсал – дечаци  (међуокружно такмичење):

 

  1. Арсеније Николић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  2. Огњен Крсмановић, VII, 1. место на општинском такмичењу
  3. Давид Пауновић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  4. Игор Радовановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  5. Арсеније Вранић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  6. Никола Мандић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  7. Стефан Ђоновић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  8. Радомир Ршумовић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  9. Петар Божанић, VIII, 1. место на општинском такмичењу
  10. Страхиња Крсмановић, VIII, 1. место на општинском такмичењу

 

 

Републичка такмичења

 

„Читалићи“ (републичко такмичење):

 

  1. Калушевић Софија, I, 1. место на републичком такмичењу
  2. Мрдак Мартина, VI, 1. место на републичком такмичењу

 

Књижевна олимпијада (окружно такмичење):

 

  1. Наташа Вранић, VIII, 3. место на републичком такмичењу

 

 

Национална еколошка олимпијада (републичко такмичење):

 

  1. Наташа Вранић, VIII, 1. место на републичком такмичењу

 

Техничко и информатичко образовање (републичко такмичење):

 

  1. Дуња Радуловић, VI, 2. место на републичком такмичењу
  2. Урош Зарић, VI, 3. место на републичком такмичењу
  3. Душан Вучићевић, VIII, 3. место на републичком такмичењу

 

Роботика (републичко такмичење):

 

  1. Алекса Митровић, VII, 3. место на општинском такмичењу

 

Међународна такмичења

 

„Лутвид“ – смотра луткарства

 

  1. Нина Ђурић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  2. Јана Николић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  3. Андреј Ђурић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  4. Андрија Зарић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  5. Вук Петаковић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  6. Ива Радомировић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  7. Милеса Давидовић, IV, 1. место на међународном такмичењу
  8. Ивона Диковић, IV, 1. место на међународном такмичењу