Светски дан заштите животне средине

Покрет горана Србије у сарадњи са Министарством пољопривреде шумарства и водопривреде-Управом за шуме поводом обележавања 5. јуна Светског дана заштите животне средине и 60-e годишњице успешног рада и деловања наше организације и међународног дана шума организовао је наградни конкурс. Због пандемије изазване covidom 19 и здравствених проблема запослених, извештај о награђеним учесницима Конкурса за прозни састав, песму, цртеж, карикатуру, плакат, фотографију и еколошку поруку за 2020.годину достављен је са закашњењем. Као и претходних година, ученици наше школе су учествовали на наградном конкурсу. Награђени ученици и њихови наставници:

Р. бр. КАТЕГОРИЈА НАГРАДА ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА НАСТАВНИК
1. ФОТОГРАФИЈА ОД V ДО VIII РАЗРЕДА I Петар Рајевић VII3 Сања Парезановић
2. ГОРАНСКА ЕКОЛОШКА ПОРУКА ОД V ДО VIII РАЗРЕДА III Александра Матић VIII1 Сања Парезановић
3. ПРОЗА ОД V ДО VIII РАЗРЕДА I Лав Милорадовић VII5 Драгана Луковић